En İyi Mobil Uygulama Geliştirme Sitesi, En İyi Mobil Uygulama Yapma Sitesi, En İyi kod bilgisi olmadan mobil uygulama yapma sitesi

En İyi Mobil Uygulama Geliştirme Sitesi

En İyi Mobil Uygulama Geliştirme Sitesi ile ilgili araştırma yaparken kullanıcıların ilk dikkat ettikleri mobil uygulama yapmak ücretsiz olup olmadığı, mobil uygulama geliştirmek ücretli ise mobil uygulama geliştirme ücretleri hangi aralıkta olduğudur. İyi bir mobil uygulama geliştirme platformu araştırıken fiyatlarının yanında bu tür platformların kullanıcılarına fiyatları ile doğru orantılı olarak sundukları özellikler de önem taşımaktadır.

Kullanıcıların kod bilgisi olmadan mobil uygulama geliştirmelerine olanak sağlayan siteler değerlendirilirken  sundukları hazır şablonlar ve bu hazır şablonların ne kadar esnek ve değiştirilebilir olduğu, anlık bildirim(push notification) özelliği, sosyal medya entegrasyonları, konum tabanlı servisleri, sadakat(loyalty) programları, mobil ticaret modülleri, ne ölçüde özelleştirilebilir oldukları, Android, iPhone ve iPad’ler için uyumlu olup olmadıkları göz önünde bulundurulması gereken kilit özelliklerdir. Ayrıca yeni başlayanlar için tasarlanmış hazır içerikler,  özelliklerin kullanılmasını açıklayan rehber makaleler, teknik destek ve ulaşabilirlik diğer önemli kriterlerdir.

Küçük İşletmeler İçin En İyi Mobil Uygulama Geliştirme Sitesi: MobilM

Mobil Uygulama Merkezi-MobilM küçük işletmelere mobil uygulama sahibi olmak için en iyi seçenekleri sunar. Hem fiyat hem de özelleştirilebilir içeriği sayesinde küçük işletmeler yada yerel işletmeler,  MobilM mobil uygulama geliştirme ve yayınlama platformu ile işletmelerinin ihtiyaçlarına özel mobil uygulama geliştirenbilirler.  İşletmeler talep etmeleri halinde geliştirdikleri mobil uygulmanın kaynak kodlarına ulaşabilir, API entegrasyonu sağlayabilir.  MobilM mobil uygulama yapma sitesinin sunduğu tüm bu özellikler, teknik destek paketi ile  küçük işletmelere verilmektedir.

Yeni Başlayanlar İçin En İyi Mobil Uygulama Yapma Sitesi: MobilM

Mobil Uygulama Merkezi-MobilM mobil uygulama yapma platformu, yeni başlayanlar için hiçbir teknik bilgi  gereksini olmadan, sadece dakikalar içinde mobil uygulama yapmlarına ve yayınlamalarına yardımcı olur.  Mobil uygulama yapmaya karar veren veya yeni bir mobil uygulama geliştirmek isteyenler, ücretsiz olarak sisteme kayıt olabilir, dakikalar içinde hiçbir kod bilgisine ihtiyaç duymadan, birbirinden güzel mobil uygulamalar geliştirebilirler. Mobil uygulama konusunda bir projesi olan, mobil uygulamaya nereden başlayacağım diye düşünen, mobil uygulama geliştirmek  için gerekli olan bilgi ve teknik konulara zaman ayıramayan kişiler için en ideal ve en iyi mobil uygulama geliştirme sitesi olarak MobilM, çözüm odaklı, teknik testeği ile rakiplerinin bir adım önünde durmaktadır.

En İyi Mobil Uygulama Geliştirme Sitesi, En İyi Mobil Uygulama Yapma Sitesi, En İyi kod bilgisi olmadan mobil uygulama yapma sitesi

Perakendeciler İçin En İyi Mobil Uygulama Geliştirme Sitesi: MobilM

MobilM, perakendeciler için mobil  uygulamalar oluşturma ve mobil ticaret aracılığıyla satışlarını arttırmaya yardımcı olmak için e-ticaret modülü geliştirmiştir. E-ticaret modülü ile perakendeciler, küçük işletmeler, mobil pazarda faaaliyet göstermek isteyen koleksiyon ve tasarımcılar  gelişmiş ürün ekleme özelliği, ödeme sistemleri ile  satışlarını attırabilir, ürünlerini müşterilerine basit bir şekilde mobil uygulama aracılığıyla ulaştırabilirler. Konun tabanlı hizmetleri, anlık bildirim özelliği, sosyal medya entegrasyonları ile şatış ve pazarlamada kullanıcılarına kolaylıklar sağlamaktadır.

 

En İyi Mobil Uygulama  Geliştirme Sitesi: MobilM

Mobil uygulama yapmaya yeni başlayanlar, küçük işletmeler, yerel işletmeler, orta ölçekli işletmeler, tasarımcılar, mobil uygulama geliştiricileri için bir mobil uygulama yapma sitesinde olması gereken özellikler aşşağıda belirtilmiştir. Sizlerde mobil uygulama geliştirmeye, bir mobil uygulama sahibi olmaya karar vermeden önce hangi mobil uygulama geliştirme platformunun bu özellikleri sağladığına dikkat etmelisiniz.

 

 1. Mobil Uygulama Maliyeti
 2. Mobil Uygulama Kullanım Bölgesi
 3. Mobil Uygulamanın Özelleştirilebilirlik Durumu.
 4. Mobil Uygulama Anlık(Push) Bildirim Fonksiyonu.
 5. Mobil Uygulama Sadakat(loyalty) Programları.
 6. Mobil Uygulamada Konum tabanlı / Geo Hizmetler.
 7. Mobil Uygulama Sosyal Medya Entegrasyonu.
 8. Mobil Uygulama Tek Tıkla Arama.
 9. Mobil Uygulama Haritalar entegrasyonu.
 10. Mobil Uygulamayı Farklı Cihazlarda Test ve  Önizleme.
 11. Mobil Uygulama Yönetim Araçları.
 12. Mobil Uygulama Üçüncü taraf uygulama entegrasyonları.
 13. Mobil Uygulama Analiz ve raporlama.
 14. Mobil Uygulama Konusunda Yardım / Müşteri Desteği.
 15. Mobil Uygulamadaki Sınırlamalar.

 

kendi mobil uygulamanı yapmaya hemen başla, ücretsiz mobil uygulama yap, bedava mobil uygulama yap

 

Bir Cevap Yazın