Lokanta Restorant Mobil Uygulama, Cafe Mobil Uygulama, Sipariş Mobil Uygulama, Yemek Siparişi Mobil Uygulama, Online Yemek Siparişi Mobil Uygulama

Lokanta Restorant Mobil Uygulama

Lokanta Restorant Mobil Uygulama ile işletmenize ait cafe, restoran, lokanta, bar, clublar için mobil uygulama geliştirin ve sipariş, rezervasyon sistemi ile satışlarınızı artırın. Lokanta restorant mobil uygula  sipariş ve rezervasyon modülleri dışında onlarca içeriği kullanarak uygulamanızı zenginleştirin.

Lokanta Restorant Mobil Uygulama, Cafe Mobil Uygulama, Sipariş Mobil Uygulama, Yemek Siparişi Mobil Uygulama, Online Yemek Siparişi Mobil Uygulama

Katalog ve Hazır Menüler Oluşturun

Mobil uygulama içerisinde işletmenize ait kataloglar, hazır menüler oluşturarak müşterilerinize sunabilirsiniz. Oluşturduğunuz katalog ve hazır menü seçeneklerini kategorilere ayırabilir, müşteri veya kullanıcılarınız daha hızlı bir şekilde ürünlerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ürünleriniz için birbirinden farklı resim ve görselleri herbir ürün için farklı farklı belirleyebilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz. Mobil uygulama içerisinde sunduguğunuz ürünler için yaptığınız  fiyat, görsel ve açıklama güncellemeleri anında müşteri veya kullanıcılarınıza ulaşacaktır.

Mobil Uygulama Siparişlerinde Ödeme Yöntemlerinizi Seçiniz

Lokanta Restorant Mobil Uygulama ile birbirinden farklı ödeme yöntemlerinizi ürün siparişlerinde  kullanabilirsiniz. Kapıda ödeme, mağazada teslim alma, Paypal ile ödeme ve  Stripe ile kredi kartı ile ödeme yöntemleri mobil uygulama içerisinde sanal mağaza ve ürün siparişleri için kullanılabilir. Hergeçen gün yeni ödeme yöntemleri uygulama içerisine entegre edilmektedir. Farklı ödeme yöntemleri için teknik destek ekibimizden yardım talep edebilirsiniz.

Loyalty(Sadakat-Müşteri) Kart Özelliği İle Satışlarınızı Arttırın

Loyalty(Sadakat-Müşteri) Kart Özelliği ile müşterilerinize mobil uygulama içerinde çeşitli fırsatlar sunabilir, müşterilerinize ayrıcalıklı olduklarını hisettirebilirsiniz. Sadaka-Müşteri kartı özelliğini uygulama içerisinde dilediğiniz zaman ve miktarda kullabilirsiniz.

 

İndirim Kuponları ve Kampanyalar Düzenleyinmobil-uygulama-indirim-kuponu

Mobil uygulama  müşterilerinize veya kullanıcılarınaza özel indirim kuponları ve kampanyalar düzenleyebilirsiniz. mobil uygulamanızın daha etkin kullanılması ve müşterilerinizin mobil uygulamanızı kullanmaya teşvik etmek için bu özelliği kullanabilirsiniz. Mobil uygulamanızı kullanmanın ayrıcalığını müşterilerinize hissetirin, ürün satışlarınızı kampanya ve indirim kuponları ile arttırın.

Navigasyon Kullanarak Müşterilerinizi GPS  ile İşletmenize Ulaştırın

Müşterilerinize telefon aracılığıyla yol tarafi yerine sizi yogun iç trafiğinden kurtaracak mobil uygulama navigasyon özelliğini kullanabilirsiniz. Müşterileriniz size ulaşması için uygulamanızdaki konum ikonuna tıklamaları yeterlidir. Açılan harita ve yol tarif ekranı ile cihazın GPS özelliği aktif hale gelir, müşteri veya mobil uygulama kullanıcılarınız işletmenize basit ve hızlı bir şekilde sorunsuz olarak ulaşacaklardır.

Mobil uygulama ile firmanıza vaya işletmenenize  ait birden fazla şubenin yol ve harita bilgisini müşteri ve mobil uygulama kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz.

 

 

mobil-uygulama-rezervasyon-sistemi

Rezervasyon Özelliğini Kullanrak Randevu Alın

Mobil uygulamnız içerinden rezervasyon özelliğini aktif ederek işletmenizin doluluk oranını arttırın. Müşteri ve kullanıcılarınız için rezervasyon işlemini kısaltın. Gün her anında 7/24  restoran, cafe, club, lokantanızı  bilfiil yönetemez, gelen aramaları sürekli cevaplamak size ekradan bir iş yükü getirecektir. Dolayısıyla, mobil uygulama içerinde bir  rezervasyon sistemi kullanmanız, mobil uygulama rezervasyon sayesinde, müşterileriniz siz dinlenirken veya servis yaparken, iş yoğunluğu sebebiyle telefonu yanıtlayamazken dahi işletmeniz için masa rezervasyonu alabilirsiniz.

Genellikle, müşterilerin ve mobil  kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu mobil rezervasyonu seçmektedir. Günümüzde insanlar her konuda internetten yararlanmakta. Lokanta restorant mobil uygulama ile rezervasyon kolay, pratik ve hızlıdır. Müşterilerinize hizmet edin ve mobil uygulamaya ve mobil rezervasyona restoranınızı entegre edin!

Anlık bildirim ile Özel İndirim ve Etkinliklerinizi Ulaştırın

Firmanız veya işletmeniz bünyesinde sunduğunuz özel indirimleri, etkinlikleri anlık bildirim(push notifications) özelliği ile tüm müşteri veyamobil uygulama  kullanıcılarınıza ulaştırın. Anlık bildirim ile müşterilerinizi  cafe, bar, club, lokanta restorant mobil uygulama ile etkileşimde tutun. Anlık bildirimleri tüm kullanıcı veya müşterilere gönderebileceğiniz gibi dilediğiniz müşteri veya mobil uygulama kullanıcısına özel gönderebilirsiniz. Kişiye özel anlık bildirim göndermek, müşteri veya mobil uygulama  kullanıcınızın özel hissetmesine, firmanızın müşteri memnuniyetini arttırmaya katkıda bulanacaktır.

 

 

mobil-uygulama-sosyal-aglarPicasa, instagram ve Özel Albümler ile İşletme Vitrini Oluşturun

Cafe, bar, club, lokanta restorant mobil uygulama ile işletmenize ait Picasa, Instagram albümlerini mobil uygulamanıza entegre edebilir, işletmeniz için görsel vitrinler, tanıtım sayfaları oluşturabilirsiniz. Picasa ve instagram hesaplarının dışında dilerseniz mobil uygulamanız içerinde kendi özel albümlerinizi oluşturabilirsiniz. Müşterileriniz veya mobil uygulama kullanıcılarınız firmanız veya işletmeniz hakkında görsel içeriğe oluşturduğunuz albümler yoluyla ulaşabilirler.

Sosyal Medya Hesaplarınızı Entegre Edin

Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Youtube, Vimeo hesaplarınızı tek bir kanaldan, mobil uygulamanız ile müşterilerinize ulaştırın. Sosyal ağ özelliği ile müşteri veya mobil uygulama kullanıcıları tek bir ekrandan tüm hesaplarınıza ulaşssın. sosyal medya hesaplarınızı uygulama içerine entegre etmek sadece 1-2 dakikanızı alacaktır, basit, hızlı ve kod gerektirmeyen çözümler sunmaktayız.

Etkinlik Takvimlerinizi Müşterileriniz İle Paylaşın

Restorant mobil uygulama ile Google takvim, Facebook etkinlik takvimini  uygulama içerinde yayınlayarak, işletmeniz bünyesinde ileriki tarihlerde yapacağınız indirim ve kampanyaları mobil uygulamanız ile müşteri ve mobil uygulama kullanıcılarınıza ulaştırın. Google ve Facebook takvimleri dışında dilerseniz mobil uygulama içerinde kendi özel etkinlik, indirim takvimlerinizi oluşturup yayınlayabilirsiniz. Mobil uygulamanız ile oluşturduğunuz etkinlik takvimlerini anlık bildirim yoluyla müşteri ve kullanıcılarınıza iletebilir, takvimlerinizin takibini yapmasını, indirim, fırsat ve etkinliklerinizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Müşteri Memnuniyet Anketleri Oluşturun

Mobil uygulama içerindeki form özelliği ile dilediğiniz sayıda ve konu başlığında birbirinden farklı müşteri memniyet anketleri oluşturabilirsiniz. Bu anketler aracılığıyla;

Müşterilarinizin ihtiyaçlarının belirlenmesi, memnuniyet durumlarının ölçülmesi
Organizasyon ya da ürünün zayıf ve güçlü yanlarının belirlenmesi
İyileştirme ve geliştirmeye açık alanların tespiti
Yeni ya da var olan politikaların ve programların etkinliklerinin ölçümü
Kişilerin alışkanlıklarının değerlendirilmesi
Kişilerin muhtelif konularda düşüncelerinin değerlendirilmesi

hakkında bilgi sahibi olabilir, işlemenizin müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak daha iyi hizmet vermeniz gereken durumlardeğerlendirilebilir.

 

 

kendi mobil uygulamanı yapmaya hemen başla, ücretsiz mobil uygulama yap, bedava mobil uygulama yap

Tagged:

Bir Cevap Yazın