Mobil Uygulama Çevrimdışı içeriği Aktif Etme

Mobil uygulama çevrimdışı içeriği aktif etme kolay ve basit bir şekilde gerçekleştirilir. Çevrimdışı içeriği aktif  veya pasit ettiğinizde mobil uygulamnızı, uygulama marketlerinde(google play ve appstore) yeniden güncellemeniz gerekmektedir. Yeni oluşturduğunuz ve yapmaya başladığınız mobil uygulama için çevrimdışı içerik özelliği pasif olarak sunulacaktır. Çevrimdışı içeği mobil uygulamanızda aktif etmek için ayarlar bölümünden gelişmiş sekmesine tıklayınız.

Mobil Uygulama Çevrimdışı içeriği Aktif Etme

Gelişmiş sekmesine tıkladığınızda ekrana gelen pencerede “Çevrimdışı içeriği etkinleştir?”  seçeneğini etkinleştirin.

mobil-uygulama-cevrimdisi-icerigi-aktif-etme-1

Mobil uygulamanızda çevrimdışı içeriği aktif edip, mobil uygulama mağazalarında yayınlandıktan sonra veya yayınlnmış bir uygulamanızı yeniden güncellediğinizde, mobil uygulamanızı indiren ve ilk defa açan kullanıcılar veya müşterilerinizin ekranına bir uyarı yazısı çıkacaktır.

Mobil Uygulama Çevrimdışı içeriği Aktif Etme

Çevrim dışı içeriği indiren kullanıcılarınız, bazı uygulama içeriklerine internet bağlantısı olmadan ulaşabileceklerdir. Bu sayede mobil uygulamanızın açılma süresi ve menüler arası geçişleri daha hızlı ve akışkan olcaktır. Çevrimdışı içeriği pasif etmek için aynı yolu deneyebilirsiniz. Pasif edilen özellik sonrası mobil uygulamanızı yeniden uygulama mağzalarında güncellemyi unutmayınız.

 

Daha tedaylı bilgi ve mobil uygulama hakkında detaylı bilgi için bizlerle canlı destek, mail veya whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Mobil Uygulama Yapma

Bir Cevap Yazın