Mobil Uygulama içi Link Bağlantı Verme

Mobil uygulamanızda kullandığınız özellikler arasında geçiş için Mobil uygulama içi link bağlantı verme özelliğimizi CK Editörün aktif olduğu tüm özelliklerde kullanabilirsiniz. Bu sayede mobil uygulama içerisinde, mobil uygulama kullanıcılarınızı veya müşterilerinizi bir özellik içinden diğer bir özelliğe yönlendirmek mümkündür. Uygulama içi reklam tanıtım vs  durumlarında bu özelliğimizi kullanabilirsiniz.

Mobil uygulama içi link bağlantı verme

CK Editör içerisinde barda kırmızı ile işaretli özelliği kullanarak uygulamanız içinde dilediniz bir özelliğe yönlendirme yapabilirsiniz.

 

Html Sayfada Uygulama İçi Link Verme

CK Editör dışında uygulama içi link /bağlantı verebileceğiniz bir diğer alan ise Html sayfa özelliğidir.

 

Mobil uygulama içi link bağlantı verme

Html kaynak kod sayfasında “Insert in-app link”  butonuna tılayınız.  Açılan pop-up penceresinden uygulamanız içerinde aktif olan özellikten dilediklerinize link verebilirsiniz.

 

Mobil uygulama içi link bağlantı verme

“insert” butonu ile dilediğiniz kadar link html sayfanız içerisine aktarabilirsiniz. Aktardığınız html kodlara dilediğiniz gibi eklemeler yapabilirsiniz. Örneğin link olarak metin yerine bir görsel buton  ekleyebilirsiniz.  Altaki örnekte facebook  için verdiğimiz  mobil uygulama link için facebook ikonu kullanmaktayız.

 

Eklediğimiz mobil uygulama içi  özellikler arası bağlantı verme özelliği cihazımızda aşağıdaki gibi görünecektir.

 

Mobil uygulama içi link bağlantı verme ile ilgili her türlü soru ve yardım talepleri için teknik destek ekimizle canlı destek hattımızdan veya Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Ücretsiz Mobil Uygulama Yapma

Bir Cevap Yazın