Başarılı Bir Mobil Uygulama Geliştirme, Başarılı Bir Mobil Uygulama Yapma, Başarılı Bir Mobil Uygulama ile Para Kazanma, Başarılı Bir Mobil Uygulam

Başarılı Bir Mobil Uygulama Geliştirme

Başarılı bir mobil uygulama yapmak ile ilgili makalemizin ikinci bölümü ve aynı zamanda devamı olan başarılı bir mobil uygulama geliştirme yazısında şuan popüler olan mobil uygulamalar, pupülerlik tahmini, zamanlamanın önemi, mobil uygulama ile belirli kitlelere hitap etmek,  mobil uygulama niş pazarlama, spesifik konuda mobil uygulama sınırlama, reklam ağları hakkında plan, hizmet şartları hakkında, global düşünce ve birden çok fikir deneme başlıkları işlenecektir

Güncel Mobil Uygulamaları Takip

Mobil uygulamalar konusunda güncel gelişmeleri takip edebilir, Mobil Uygulama Merkezi’nin sizlere sunduğu mobil uygulama geliştirme platformu ile hızlı bir şekilde uygulamanızı oluşturabilirsiniz. Bazen başarılı bir mobil uygulama geliştirme konusunda ünlü kişilerin bir dil sürçmesi şeklinde agzından çıkan kelimeler sizlere bir fırsat niteliginde olabilir. Bu tür bir fırsatı en hızlı bir şekilde hayata geçirmek MobilM ile mümkün olacaktır.

Püpülerlik Tahmini

Çok yakın bir zamanda piyasaya çıkacak ve popüler olabilecek bir ürünü tahmin edin. Örnegin yeni piyasaya çıkan bir ürün hakkında görseller, genel bilgiler içeren bir uygulama iyi bir fikir olabilir.  Bu tür basit bir uygulamayı en hızlı ve etkin bir şekilde mobil uygulama mağazalarında kullanıcıların kullanımına sunmak için MobilM kod bilgisi gerektirmeyen,  çoklu mobil uygulama geliştirme ve yayınlama platformu tercih edilebilir. İlk uygulamayı yayınlayan olmak başarılı bir mobil uygulama geliştirme için önemlidir.

Mobil Uygulama Yayınlamada Zamanlama Önemlidir

Bazı uygulamaları için zamanında oluşturmak ve yayınlamak önemlidir. Örnegin ortaya çıkacak bir konu veya olay için önceden tahminde bulunup, bir mobil uygulama geliştirmek herzaman avantajlı bir durumdur. Kişiler konu ve olayla ilgili aramalar yaptıklarında ilk olarak yaptığınız mobil uygulamaya ulaşmaları, mobil uygulamanızın başarılı olmasında önemli bir rol uynar. Eğer yakın bir zamanda olacagını düşündüğünüz bir olay ile ilgili bir tahmininiz varsa mobil uygulama yapmanın tam zamanı!

Mobil Uygulama İle Belirli Kitlelere Hitap Edin

Mobil uygulamanızın başarılı olmasında bir diğer nokta, mobil uygulamanızın hedeflediği kitleyi belirleyebilmektir. Örneğin belirli bir yaş (20-29) aralığı belirlemek. Bu kişiler ne yapmaktan hoşlanırlar? Ne tür şeylere ihtiyaç duyarlar? tarzında sorulara cevap bulabilir, mobil uygulama mağazalarını araştırabilir, mobil uygulamanızı çevaplar doğrultusunda şekillendirebilrisiniz.

Basit, Hızlı ve Malliyeti Düşük Mobil Uygulama Geliştirme Araçlarını Deneyin

Zaman, hız ve basitlik ilk defa mobil uygulama geliştirmek isteyen, bu konuda bir fikri olan geliştiriciler için önemlidir. Mobil Uygulama Merkezi çoklu mobil uygulama geliştirme sitesinin sunduğu olanaklar bir mobil uygulama geliştirme ve yayınlama konusunda sizler için ilk adım niteliğinde olacaktır. Android Studio ve Xcode tarzı mobil uygulama geliştirme araçları için kodlama bilgisi ve zaman gerekir.

Lokasyona Özel Uygulama Geliştirin

Bazı durumlarda, lokasyon veya bir bölgeye özel mobil uygulama geliştirmekte önemlidir. Mobil uygulamanızı bir şehir, bir ülke veya bir bölgeye özel geliştirebilrisiniz. Geliştirdiğiniz mobil uygulamanızda hedeflediğiniz yerin ihtiyaçlarına cevap vermeniz, ilgi alanlarına hitap etmeniz başarılı bir mobil uygulama geliştirme için önemlidir. Bölgede yaşayanlara özel bir uygulama olabileceği gibi bölgeyi tanıtmak amaçlı, rehber niteliğinde bir uygulama da geliştirebilrisiniz.

Daha Spesifik Mobil Uygulama Geliştirin

Mobil uygulama mağazalarında kullanıcıların arama yapmasında, belirli bir konuda ön plana çıkmak mobil uygulamanız için avantajdır. Örnegin araba konusunda bir mobil uygulama yapmak yerine, bir model üzerinde odaklanmak, model hakkında tüm tedaylı bilgileri mobil uygulama kullanıcılara veya araba modeli takipçilerine sunmak  başarı oranınızı arttıracaktır. Bu gibi bir durum, milyonlarca uygulamanın bulunduğu mobil uygulama mağazalarında, onlarca arama sonucu içinde üst sıralara çıkmanızı sağlayacaktır.

Başarılı Bir Mobil Uygulama Geliştirme, Başarılı Bir Mobil Uygulama Yapma, Başarılı Bir Mobil Uygulama ile Para Kazanma, Başarılı Bir Mobil Uygulam

Reklam Ağlarını Araştırın

Uygulama içerisinde reklam gelirleri elde etmek istiyorsanız, yada bu konuda bir düşünceniz varsa, reklam veren firmaların hangi konularda, gruplarda vs reklam verdiklerini araştırınız. Mobil uygulamanızı reklam veren firmaların hedefledikleri mobil uygulama kategorileri, içerikleri ile paralel bir zeminde geliştirmeye özen gösterin. Hedeflediğiniz reklam veren firmaların reklamlarının uygulamanızda daha etkin bir şekilde görsterilebilmesi için gereken ön çalışma ve kitle hakkında tedaylı araştırmayı yapın.

Mobil Uygulama Hizmet Şartları Konusunda Dikkatli Olun

Mobil uygulamanızın içeriğinin, hizmet şartlarının uygulama mağzaları ile uyumlu olmasına dikkat ediniz. Cinsel, şiddet ve kumar içerikli uygulamalar mobil uygulama mağazarında yayınlanamaz. MobilM olarak bizlerde bu tür uygulamalara kendi bünyemizde izin vermemekteyiz.

Mobil Uygulama Geliştirirken Global Düşünün

Hiçbir zaman mobil uygulamanızı geliştiriken bölgesel, sınırlar dahilinde düşünmeyiniz. Mağazalarda yayınladığınız uygulamanın tüm dünyada yayınlandığını, dil ve kultür farklılıklarları olsa da  mobil uygulamanız için bir potansiyel olduğunu unutmayınız. Kendinizi tek bir bölgeye sınırlamadan evrensel düşünmeye çalışın.

Farklı Fikirleri Hayata Geçirin

Mobil Uygulama Merkezi ile uygun ve cazip fiyatlarda başarılı bir mobil uygulama geliştirme, kullanıcılara birden fazla mobil uygulama yayınlamaları için fırsat sunar. Bir uygulamanın başarısız olması daha sonra yayınlanak olan uygulama için  fikir niteliğinde olacaktır. Mobil uygulama fikrinizi hayata geçirmek için daha fazla beklemek, sadece fikir aşamasında kalması, başarılı veya başarısız olacagı hakkında herhangi bir fikir vermez. Uygulamanızın başarılı olup olmayacağını yayınlamadan tahmin etmek mümkün değildir.

 

kendi mobil uygulamanı yapmaya hemen başla, ücretsiz mobil uygulama yap, bedava mobil uygulama yap

Bir Cevap Yazın