Yerel ve Küçük İşletmeler İçin En İyi Mobil Uygulama Yapma Sitesi, kolejler İçin Mobil Uygulama Yapma Sitesi, lokantalar İçin Mobil Uygulama Yapma Sitesi

İşletmeler İçin En  İyi Mobil Uygulama Yapma Sitesi

Küçük İşletmeler İçin En  İyi Mobil Uygulama Yapma Sitesi MobilM, işletmelere en cazip fiyat teklifini, mobil uygulama araçlarını ve analiz sonuçlarını sunmaktadır. Bunların yanında, neden Mobil Uygulama Merkezi-MobilM küçük işletmeler için en iyi mobil uygulama yapma sitesi olduğunu buradaki makalemizden inceleyebilirsiniz.

Neden MobilM?

MobilM yerel ve küçük işletmelere en cazip fiyat tekliflerini(5 dolar ile 27 dolar arasında değişen mobil uygulama geliştirme fiyatları) sunmanın yanında birçok özelleştirilebilir özellik ve yönetim aracı ile işletmelerin mobil uygulama içerisindeki ihtiyaçlarına tam ve etkin bir şekilde cevap vermektedir. Uygun mobil uygulama yapma fiyat teklifleri, hem çoklu mobil uygulama geliştirme(android ve ios)  hem de tabletleri kapsamaktadır. Birçok mobil uygulama yapma firmasının aksine iPad tarzı tabletler için işletme ve müşterinden extra ücret veya servis ödemesi talep etmemektedir. Mobil Uygulama Merkezi, mobil uygulama yapma ve yayınlama platformu ile yapılan tüm uygulamalar Native( Dogal)  uygulamalardır. Geliştirilen cihazlar ile uyumlulukları tam ve çalışma performansı sorunsuzdur.

Ayrıca, İşletmeler İçin En İyi Mobil Uygulama Yapma Sitesi, diger mobil uygulama oluşturma platformlarında extra ücret talep edilerek geliştirilen web tabanlı HTML5 mobil uygulama MobilM çoklu mobil uygulama yapma platformu ile ödenen ücretin dahilindedir.

Kolay Kullanım

Mevcut DIY(do it yourself) mobil uygulama geliştirme firmaları arasında Mobil Uygulama Merkezi İşletmeler İçin En İyi Mobil Uygulama Yapma Sitesi, kullanımı en kolay olanlardan birisidir. Basit arayüzü, özelleştirilebilir içerikleri ve uygulamala elemanları ile kullanıcılarına keyifli bir mobil uygulama geliştirme deneyimi sunar.

Mobil Uygulama Merkezi-MobilM  ile mobil uygulama oluşturmak dizayn, özellikler, yayın ve önizleme olmak üzere 4 adımdan oluşmaktadır.

Dizayn: Önceden hazırlanmış onlarca profesyonel görünümlü tema arasından ihtiyacınız doğrultusunda birini seçerek uygulamanızı yapmaya başlıyorsunuz. Açılan dizayn sekmesinde şeçimini yaptığınız temada değişiklik yapmanızı sağlayacak bölümler, renkler bölümmünde uygulamanızın herbir bölümü için renk seçenekleri ve uygulama bölümünde mobil uygulamanız için gerekli arkaplan ve ikon seçimini yapabilirsiniz.

Özellikler: MobilM İşletmeler İçin En İyi Mobil Uygulama Yapma Sitesi platformu ile mobil uygulamanıza makaleler, fotoğraflar ve videolar, özel sayfalar, sosyal medya, haritalar, takvimler ve formlar gibi onlarca özelleştirilebilir içerik ekleyebilirsiniz. Daha fazla özellik konusuna  makalenin ilerleyen bölümlerinde değinecegiz.

Önizleme: Diger mobil uygulama geliştiricileri gibi Mobil Uygulama Merkezi platformu da kullanıcılarına  uygulama içerisinde yaptıkları değişiklikleri anlık olarak izleme imkanı sağlar. Kişiler iPhone 4s, iPhone 6, Android ve HTML formatlarında mobil uygulamalarını canlı olarak önizleme yapabilirler. Tercih etmeleri halinda MobilM test aracını indirerek geliştirdikleri mobil uygulamaları cihazlarında test edebilirler.

Yayınlama: MobilM İşletmeler İçin En İyi Mobil Uygulama Yapma Sitesi ile yapılan uygulamalaları yayınlamak sadece birkaç adımda tamamlanır. Kullanıcılar “Yayın” sekmesinden sadece birkaç adımı tamamlayarak, mobil uygulamalarını yayın aşamasına getirebilirler. Talep etmeleri halinde mobil uygulamalarını MobilM olarak bizler, kullanıcıların hesaplarında yayınlamaktayız.

Yerel ve Küçük İşletmeler İçin En İyi Mobil Uygulama Yapma Sitesi, kolejler İçin Mobil Uygulama Yapma Sitesi, lokantalar İçin Mobil Uygulama Yapma Sitesi

Özellikler

Mobil Uygulama Merkezi-MobilM İşletmeler İçin En İyi Mobil Uygulama Yapma Sitesi  tercih etmenizde bir diğer önemli nokta, platform içinde sunulan birçok özellik için kullanıcılardan extra ücret talep edilmemesi.

İşletmeler İçin Hertürlü Uygulamalar: Mobil Uygulama Merkezi ile geniş bir yelpazeyi kapsayan mobil uygulamalar yapmak mümkündür. Yerel işletmeler, restoranlar, barlar, perakendeciler, e-ticaret siteleri, marke ve medya yayıncılık, bloglar, müzik ve radyo kanalları, anaokulu ve kolejler, organizatör firmalar, hizmet sağlayıcılar gibi birçok alanda  faaliyet gösteren firmalar için uygun fiyat ve özelleştirilebilir içeriği ile ihtiyaçları doğrultusunda mobil uygulama yapabilirler.

Özelleştirlebilir Seçenekler: Mobil uygulamanızın tasarımını, renklerini, özelliklerini özelleştirmenin yanında, Mobil Uygulama Merkezi mobil uygulama yapma platformu ile tercihler doğrultusunda API’ler, HTML/CSS/Javascript kodları kaynak kodlarına eklemeniz mümkündür.

İçerik Senkronizasyonu:  Otomatik blog, website ve diger kaynaklardan MobilM ile geliştirdiğiniz mobil uygulamanıza entegre etmek mümkündür.

Anlık Bildirimler(Push Notifications): MobilM firması, uygulama geliştiricilere anlık bildirim gönderirken birçok özelliği kullanma fırsatı sunmaktadır. Anlık bildirimleri genele, lokasyona veya ileri bir tarihe zamanlanmış olarak gönderebilirsiniz. Bunun yanında tercih etmeleri durumunda mobil uygulama geliştiricileri, firmalar kişiye özel anlık bildirim de uygulama aracılığıyla gönderebilirler. Son olarak, kullanıcılara abonelik sistemi üzerinden anlık bildirim göndermek mümkündür. Anlık bildirimin birbirinden farklı ve tercih edilebilir bu özellikleri, işletmlere ürün ve hizmetlerini müşteri vaya mobil uygulama kullanıcılarına ulaştırmada alternatifler sunar. Tüm bu hizmetler için mobil uygulama geliştirileri, işletmeler ek bir ücret ödemezler.

E-ticaret Entegrasyonu: Mobil Uygulama Merkezi, WooCommerce, Magento, Prestashop, Vulosion, Shopify gibi global mağazalar ve sitelerle çalışmaktadır. Magento, Vulision veya Shopify  gibi online satış sistemlerinde  firmanıza ait bir mağaza varsa uygulama içerisine kolaylıkla entegre edebilirsiniz. Ayrıca wordpress tabanlı bir WooCommerce veya Presteshop bir alyapısı ile oluşturulmuş e-ticaret siteniz varsa aynı şekilde mobil uygulama içerisine hiç bir kod bilgisi olmadan entegre edebilirsiniz.

MobilM, firmalara mobil uygulama içerisinde kendilerine ait ürün ve hizmetleri satmaları için bağımsız e-ticaret modülüde sunmaktadır. Mobil uygulama geliştirme sistemi  ile oluşturdukları sanal market veya online ticaret uygulaması  işletmlere hem maaliyet hem de zaman konusunda avantajlar sağlamaktadır.


Takvim Entegrasyonu: MobilM ile geliştirdiğiniz mobil uygulamalar ile etkinlik veya duyurularınızı müşteri veya kullanıcılarına duyurmak, onları yaptığınız etkinliklere davet etmek için takviminizi paylaşmanızı sağlar. Mobil Uygulama Merkezi, çoklu mobil uygulama geliştirme sistemi iCal, Google Takvim, Facebook Etkinlik ve Özel Takvim gibi birçok takvim ve zamanlama araçları destekler.


Haritalar: İşletmeler uygulama geliştirme paneli içinde harita özelliğini kullanarak şube tanıtımları yapabilirler. Ayrıca, müşterilerinin işletmelerine veya yapılan etkinlik alanına ulaşmaları için navigasyon sistemini aktif edebilir.


Formlar: İşletmeler veya mobil uygulama geliştiricileri, mobil uygulama yapma sitesinin gelişmiş ve özelleştirilebilir form özelliğini kullanarak, başvuru veya ön kayıt formları,  anketler gibi birçok konuda ihtiyaçları doğrultusunda formlar hazırlayabilir, müşteri veya kullanıcılarının hizmetine sunabilirler.

Rezervasyon: Rezervasyon özelliği işletmler için önemli bir özelliktir. Özellikle lokanta, cafe, otel gibi işletmler müşterilerine bu hizmeti sunmak isterler. Mobil Uygulama Merkezi mobil uygulama oluşturma ve yayınlama platformunun sunduğu özelleştirilebilir rezervasyon sistemi, işletmlerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktadır.

Sadakat(Loyalty) Kart: Marketler, üyelik sistemi gereketiren güzellik salonları, spor salonları gibi işletmler sadakat kartı sistemini kullanarak, müşterilerine ayrıcalıklı olduklarını, müşterilerine özel promostonlar yapmayı tercih ederler. Mobil uygulama içerisinde sakat kartı özelliğinin olması, bu sistemin işletmlere sunulması, mobil uygulama yapma sitesi tercih edilirken dikkat edilen bir noktadır. MobilM mobil uygulama yapma platformu sadakat kartı özelliği, işletmelerin bu ihtiyacına  dogrudan cevap vermektedir. Özelleştirilebilir sakat kartı sistemi  basit ve anlaşılabilir içerikte dizayn edilmiştir.

Analizler:  Mobil uygulamanızın performansını görmek, ziyaretci sayısını izlemek ve indirmeleri takip etmek için MobilM işletmere ve mobil uygulama geliştiricilere analiz verilerini sunmaktadır.

 

Bu özelliklerin dışında Mobil Uygulama Merkezi işletmelere, yerel firmalara ve mobil uygulama yapmak isteyen kişilere mobil uygulama oluşturma platformu ile mobil uygulama geliştiriken onlarca farklı özellik sunmaktadır: Mobil uygulama içinde admob kullanımı, Mobil uygulamanın tanıtılması için QRKodlar ve website pop-up eklentisi, mobil uygulama içi mesaj ve posta kutusu özelliği, Mobil uygulama QRKod okuyucu ve oluşturucu, indirim kuponları, mobil uygulama ile  radyo ve müzik yayını, sosyal ağ entegrasyonları, fotoğraf ve video entegrasyonları, mobil uygulama üyelik sistemleri, mobil uygulama içerinde katalog ve hazır yemek modülleri,  mobil uygulama içinde kullanıcı etkileşimi sağlayan fan duvarı ve haber duvarı özellikleri, RSS beslemeleri gibi birbirinden farklı ve işlevsel özellikler.

 

kendi mobil uygulamanı yapmaya hemen başla, ücretsiz mobil uygulama yap, bedava mobil uygulama yap

Bir Cevap Yazın