Mobil Uygulama Yapma Sitesi

Mobil Uygulama Merkezi-MobilM, kod bilgisine ihtiyaç duymadan, basit ve hızlı bir şekilde,  android ve ios mobil uygulamalar geliştirmenize yardımcı olan mobil uygulama yapma sitesi dir. Çoklu mobil uygulama geliştirme platformu ile MobilM, sektörde faaliyet gösteren birçok firmadan daha uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile hergeçen gün bünyesindeki işletme portföyünü arttırmaktadır.  MobilM çoklu mobil uygulama oluşturma platformu ile  geliştirdiğiniz uygulamalar tamamen dogal bir uygulama olup; hiç bir şekilde MobilM reklamları bünyesinde barındırmaz.

Android Mobil Uygulama Geliştirme Sitesi: Mobil Uygulama Merkezi-Mobilm

Mobil Uygulama Geliştirme Sitesi, Android Uygulama Geliştirme Sitesi, iOS Uygulama Geliştirme Sitesi, iPhone Uygulama Geliştirme Sitesi, Google Play Uygulama Geliştirme Sitesi

 

iOS Mobil Uygulama Geliştirme Sitesi: Mobil Uygulama Merkezi-Mobilm

Mobil Uygulama Yapma Sitesi, Android Uygulama Yapma Sitesi, iOS Uygulama Yapma Sitesi, iPhone Uygulama Yapma Sitesi, Google Play Uygulama Yapma Sitesi

 

MobilM ile Android ve iOs platformlar için uygulama geliştirmek için farklı farklı işlemler yapmanıza gerek kalmaz.  Sisteme üye olduktan sonra ekrana gelen panelden uygulama ismini girdikten sonra platform arayüzüne giriş yapabilirsiniz. Platform, kullanıcılara onlarca içerik  sunmaktadır. Sizlerin sadece tasarlamayı düşündüğünüz mobil uygulama için gereken özellikleri aktif edip gereken bilgileri girmeniz yeterlidir.

Kullanıcıların uygulama geliştirme ve oluşturma platformunu kullanırken yayınlamayı düşündükleri platform için gereken izinlere ve özelliklere dikkat etmelidirler. Örneğin, arkaplanda çalışan bir radyo modülü için google play uygulamanın manifestosundaki izni sorun yapmazken; AppStore uygulamanızı reddebilir. Bu ve benzeri mobil izinlere modülleri seçerken dikkat etmek ve oluşturmayı düşündüğünüz platformu bu izinler ekseninde şekillendirmek önemlidir. Seçtiğiniz modüllerin hangi izinleri öngördüğünü deneme apk sini telefonunuza kurarak görebilirsiniz.

Mobil uygulama yapma sitesi, MobilM, kullanıcılarına hertürlü teknik desteği uygulama oluşturma, geliştirme ve yayın aşamasında vermektedir. Sizlerde işletmeniz için hemen bir mobil uygulama geliştirmeye başlayabilir, firmanızın AppStore ve Google Play’da müşterileriniz ve kullanıcılarınızla buluşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Ücretsiz Mobil Uygulama Yapma

Bir Cevap Yazın