Ücretsiz Mobil Uygulama Yapmak

Basit ve kodbilgisine gerek duymadan, Ücretsiz Mobil Uygulama Yapmak ve yayınlamak için siztemimize kayıt olmanız yeterlidir. Siteme kayıt olduktan sonra  ekrana gelen yönetim panelinizden dilediğiniz özellikleri seçerek bireysel veya  işletmenize ücretsiz ait bir mobil uyglama sahibi olabilirsiniz.

Ücretsiz Mobil Uygulama Yapmak, Ücretsiz Android Uygulama Yapmak, Ücretsiz iPhone Uygulama Yapmak, Ücretsiz iOS Uygulama Yapmak, Ücretsiz Uygulama Yapmak

 

 

Ücretsiz deneme sürümümüz 14 gün bayunca geçerlidir. Dilerseniz uygulama içerisinde  bizim AdMob reklamlarımızı  yayınlayarak Google Playda uygulamanızın ücretsiz bir şekilde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.
Ücretsiz ve reklam içeren uygulamalarda anlık bildirim, uygulama içi mesaj ve e-posta vb. bazı özellikleri kullanılamaz.
Ücretsiz mobil uygulama yapmak ve bir ücretsiz mobil uygulama sahibi olmak için  hesabınızı aktif hale getirdikten sonra uygulamanızı geliştirip bizlere canlı destek veya mail yoluyla bunu bildirmeniz gerekir.
Tarafımıza bildirilen uygulamaların içerikleri kontrol edlip onaylandıktan sonra sizelere apk üretilip  gönderilecektir. Gönderilen APK bir Google hesabı altında Google Playda rahatça yayınlayabilirsiniz.
Google Play’da uygulama yayınlarken teknik destek alabilir ve hertürlü sorunda bizlere dönüş sağlayabilirsiniz.
Onlie Mobil Uygulama Yapmanın en basit yolu

Tagged:

Bir Cevap Yazın