Mobil Uygulama Geliştirme Platformu

Mobil Uygulama Merkezi-MobilM, mobil uygulama geliştirme platformu ile sizlere android uygulama geliştirme, ios uygulama geliştirme veya çoklu uygulama geliştirme imkanı sağlar. İonic ve cordova altyapısı ile  aynı anda birden fazla platformda mobil uygulama geliştirmek basit, hızlı ve güvenlidir.

Mobil Uygulama Geliştirme Platformu, Android Uygulama Geliştirme Platformu, iOS Uygulama Geliştirme Platformu, Çoklu Uygulama Geliştirme Platformu          Mobil Uygulama Geliştirme Platformu, Android Uygulama Geliştirme Platformu, iOS Uygulama Geliştirme Platformu, Çoklu Uygulama Geliştirme Platformu

 

Mobil uygulama geliştirme platformu, kullanıcılara, hem ios hem de android için aynı anda uygulamalarını geliştirme fırsatı vermektedir. Kullanıcı veya işletmeler platform yardımıyla geliştirdikleri mobil uygulamayı yayın aşamasında diledikleri uygulama magazası(AppStore veya Google Play)  için  tercih edebilirler.

App Store ve Google Play

Herbir mobil uygulama mağazası için yayınlama birbirinden farklı aşamalara sahiptir.  Google Playda bir uygulamanın yayın süresi 2 saat gibi bir zaman içinde olabilirken AppStore da bu zaman bazen 10 günü geçebilmektedir. Google Play’da mobil uygulama yayınlamak  için 2 adet ekran görüntüsü  yeterli olurken, AppStore’da herbir iPhone veya iPad modeli için ayrı ayrı ebatlandırılmış mobil uygulama ekran görüntüleri gerekmektedir.  Google Play için bildirim göndermek için platformun sunduğundan başka birşeye ihtiyaç yokken, Appstore’da mobil uygulama aracılığıyla anlık bildirim göndermek isterseniz bildirim sertifikası oluşturmanız gerekmektedir. Bu ve buna benzer farklılıklar sadece tercih edilen mobil uygulama işletim siteminin yayın aşamasından karşılaşılan farklılıklardır. Mobil uygulama geliştirme platformumuz içerisinde herhangi bir farklılık yoktur. Geliştirdiğiniz mobil uygulamayı platform ekranındaki önizleme ekranından, dilediğiniz platfrom için test edebilirsiniz.

Çoklu Uygulama Geliştirme Platformu

Çoklu uygulama geliştirme platformu ile hem zaman kazanmış olursunuz hem de  farklı işletim sitemleri için gerekli olan mobil uygulama geliştirme araçları maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz. Android ve ios mobil uygulama geliştirme platformu işletmelere ve geliştiricilere uygulamalarını yayınladıktan sonra tüm  güncellemeleri ücretsiz vermektedir. Günümüzde teknolojinin geldiği noktada tüm gelişmeleri takip etmek ve teknolojinin mobil sektöründeki hızına yetişmek bazen mümkün olmayabilir. Platform, sizlere yeni işletim sistemi sürümleri, telefon modelleri, java güncellemeleri vb. için gerekenleri otomatik olarak yapmaktadır. Sistem tarafından belli aralıklarla sizlere mail ile bildirimler ulaştırılır, uygulamanız yeniden yayınlanması gerekiyorsa teknik ekibimiz sizleri arayarak bilgi vermektedir.

Sizlerde işletmeniz için hemen bir mobil uygulama sahibi olmak için bize ulaşabilir veya siteme giriş yaparak kendi uygulamanızı kendiniz geliştirebilirsiniz.

 

Ücretsiz Mobil Uygulama Yapma

Tagged:

Bir Cevap Yazın