android mobil uygulama yapma, ios uygulama yapma, iphone mobil uygulama yapma, mobil uygulama yapma, android uygulama yapma

iOS Uygulama Yapma

500 milyondan fazla abonesi olan AppStorda için bir iOS Uygulama Yapma sadece 20 dakikanızı alacaktır.  iOS mobil ıuygulamanızı geliştirirken herhangi bir kod bilgisine ihtiyacınız yoktur.

Mobil Uygulama Merkezi’nin mobil uygulama geliştirme platformuna giriş yaparak  ihtiyacınız dogrultusunda özellikleri  şeçmeniz yeterlidir. Panel içerisinde ios mobil uygulama geliştirmeniz için gerekli yönergeleri bulabilirsiniz. Sizlerde işletmeniz için bir uygulama yaparak AppStore da yayınlanmasını saglşayabilirsiniz. Günümüzde bir  websitesi işletmeniz için ne kadar önemliyse bir mobil uygulama da aynı derecede hatta gelişen teknoloji ile daha bir önem kazanmıştır.

 

android mobil uygulama yapma, ios uygulama yapma, iphone mobil uygulama yapma, mobil uygulama yapma, android uygulama yapma

Eğitim Kurumları İçin iOS Uygulama Yapma

Mobil Uygulama Merkezi talep etmeleri durumunda eğitim kurumları için geliştirilen uygulamalardan tasarım ücreti talep etmemektedir. Ayrıca eğitim kurumları oluşturdukları mobil uygulama için geliştirici hesap ücreti ödemeden, mobil uygulama merkezi geliştirici hesabı altında mobil uygulamalarını yayınlayabilirler. AppStore geliştirici hesabı için senelik 99$ ücret talep etmektedir. Bu sayede eğitim kurumlarının(sürücü kursları dahil)  aylık 8,25$ lık  kazanç elde etmektedirler.

 

iOS Uygulama Yapma ve iOS Uygulamanızı iTunes yardımıyla AppStore’da yayınlanmak, oluşturulan mobil uygulamanın güncelleme işlemleri, yeni ios sürümleri ile uyumluluk ve diger her türlü teknik konularda MobilM teknik destek ekibinden yardım alabilirsiniz.

 

İşletmeniz için ios mobil uygulama yapmak ve ios uygulama sahibi olmak için aşşağıdaki linke tıklamanız ve hesap oluşturduktan sonra Canlı Destek bölümünden hesabınızın aktif edilmesini talep etmeniz yeterlidir. iOS uygulamanızı oluştururken karşılaştığınız her sorun veya özellikler hakkında daha detaylı bilgi için bize dönüş yapabilirsiniz.

 

mobil uygulama yap, mobil uygulama oluştur, mobil uygulama yayınla, android mobil uygulama yap, android uygulamama oluştur

 

Bir Cevap Yazın