Spor ve Fitness Salonu Mobil Uygulama, Fitness Salonu Mobil Uygulama, Spor Salonu Mobil Uygulama, Güzellik Merkezi Mobil Uygulama, Fitness Salonu Uygulama, Spor Salonu Uygulama, Güzellik Merkezi Uygulama, GYM Mobil Uygulama,

Spor ve Fitness Salonu Mobil Uygulama

Spor ve Fitness Salonu Mobil Uygulama ile üyerlerinize anında mesaj ve bildirim gönderebilir, üyeleriniz ile olan iletişimi arttırabilirsiniz. Spor ve Fitness Salonu Mobil Uygulama onlarca özellik sayesinde işletmeniz için gerekli  tüm ihtiyaçları karşılar.

Spor ve Fitness Salonu Mobil Uygulama, Fitness Salonu Mobil Uygulama, Spor Salonu Mobil Uygulama, Güzellik Merkezi Mobil Uygulama, Fitness Salonu Uygulama, Spor Salonu Uygulama, Güzellik Merkezi Uygulama, GYM Mobil Uygulama,  Spor ve Fitness Salonu Mobil Uygulama, Fitness Salonu Mobil Uygulama, Spor Salonu Mobil Uygulama, Güzellik Merkezi Mobil Uygulama, Fitness Salonu Uygulama, Spor Salonu Uygulama, Güzellik Merkezi Uygulama, GYM Mobil Uygulama,

Sadakat Kartı ile Üyelerinizi Özel Hissetsin

Sadakat kartı özelliği ile mobil uygulama içerisinde işletmenize özel sanal kart oluşturabilir, müşterilerinize oluşturduğunuz sanal müşteri kartı ile çeşitli promosyonlar ve fırsatlar  sunabilirsiniz. Uygulama içerisinde dilediğiniz kadar sadakat kartı oluşturabilir, zaman dilimlerini ayarlayabilirsiniz.

Spor ve Fitness Salonu Mobil Uygulama, Fitness Salonu Mobil Uygulama, Spor Salonu Mobil Uygulama, Güzellik Merkezi Mobil Uygulama, Fitness Salonu Uygulama, Spor Salonu Uygulama, Güzellik Merkezi Uygulama, GYM Mobil Uygulama,      Spor ve Fitness Salonu Mobil Uygulama, Fitness Salonu Mobil Uygulama, Spor Salonu Mobil Uygulama, Güzellik Merkezi Mobil Uygulama, Fitness Salonu Uygulama, Spor Salonu Uygulama, Güzellik Merkezi Uygulama, GYM Mobil Uygulama,

İndirim Kuponları Oluşturun

İndirim kuponu özelliği ile işletme bünyesinde sunduğunuz hizmetler için belirli dönemlerde uyguladığınız indirimler veya promosyonları mobil uygulama aracılığıyla kullanıcı veya üyelerinize ulaştırın.

Spor ve Fitness Salonu Mobil Uygulama, Fitness Salonu Mobil Uygulama, Spor Salonu Mobil Uygulama, Güzellik Merkezi Mobil Uygulama, Fitness Salonu Uygulama, Spor Salonu Uygulama, Güzellik Merkezi Uygulama, GYM Mobil Uygulama,

 

Mobil Sanal Pazar-Mobil Mağaza ile Ürünlerinizi Satın

Mobil uygulama içerisnde sanal mağaza seçeneği ile işletmeniz bünyesinde satışını gerçekleştirdiğiniz ürünleri müşlerilerinize vaya kulşlanıcılarınıza ulaştırın. Kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme veya yerinde teslim seçenekleri ile güvenli ticareti mobil uygulamanızla gerçekleştirin. Mağaza içerisinde dilediğiniz kadar ürün ekleyebilir, eklediğiniz ürünler için farklı fiyat özellikleri ekleyebilirsiniz.

 

Kullanıcılara Anlık Bildirim Gönderme

Spor ve Fitness Salonu Mobil Uygulama ile uyelerinize ve uygulamanızı indiren diger kullanıcılara anlık bildirim gönderin. Anlık bildirim ile firmanızın haberlerini, duyurularını, ürün indirimlerini, fırsat ve kampanyalarınızı duyurabilirsiniz.

Dinamik arayüzü sayesinde mobil uygulamanızın içeriğini dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz

Mobil uygulama sayesinde üyelerinize anında sınırsız bildirim gönderebilir, mesaj kutusuna ileti bırakabilir veya uyarı mesajı ekrana düşebilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz ile daha etkin ve hızlı iletişime geçebilir, işletmenizin iş yükünü azaltabilirsiniz.

 

Spor ve Fitness SalonuFitness-Salonu-Mobil-Uygulama-Merkezi-1

 

 

 

Uygulamamızı 14 gün ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. 14 gün sonrasında talep etmeniz halinde aylık 20tl ile işletmeniz için bir mobil uygulama geliştirebilirsiniz.

 

Onlie Mobil Uygulama Yapmanın en basit yolu

Bir Cevap Yazın