Mobill Uygulama instagram Ayarları

Mobill Uygulama instagram Ayarları

Mobil uygulamanıza instagram albümlerinizi eklemek için uygulama kontrol panelinde, mobill uygulama instagram ayarları bölümünde instagram developer hesabından oluşturduğunuz Client ID ve Accsess Token bilgilerini sisteme girmeniz gerekmektedir.

1. Bir instagram hesabına ihtiyacınız var
2.İnstagram developer hesabına giriş yapın. http://instagram.com/developer/
3. Üst menüdeki “Manage Clients” sekmesine tıklayınız
4. “Register a New Client” ikonuna tıklayınız
5. Bü bölümde uygulama adını, açıklamasını, website ve e-mail adresinizi yazınız. “Valid redirect URIs” adresine uygulamanızın HTML5 uzantısını örnegin “http://apps.mobiluygulamamerkezi.com/uygulamanız” giriniz. “Security” sekmesinde  “Disable implicit OAuth:”  yazan  kutucuk işaretini kaldırınız.  Son olarak güvenlik anahtarını dogrulayarak “register” ikonuna tıklayınız.
6. Bu işlemden sonra  Client ID ve  Redirect URI almış bulunmaktasınız.
7. aynı tarayıcı üzerinden http://instagram.pixelunion.net/ adresini açarak ekranda bulunan “Generate Access Token” butonuna tıklayarak “Accsess Token” alınız.
8. Aldığınız Client ID ve Accsess Token anahtarlarını uygulamada Mobill Uygulama instagram Ayarları  ikonuna tıklayarak açılan

Mobill Uygulama instagram Ayarları

 

menüden Mobill Uygulama instagram Ayarları ikonuna tıklayınız. Karşınıza alttaki gibi bir eksan gelecektir.

Mobill Uygulama instagram Ayarları
9. Aldığınız Client ID ve Accsess Token anahtarlarını yukardaki bölümlere giriniz.
10. Uygulamada özellikler sekmesinde “resimler” özelliğini aktif ederek kullanıcı adı ve albüm başlığı ile dilediğiniz instagram hesabınızı uygulamaya entegre edebilirsiniz.

 

Ücretsiz Mobil Uygulama Yapma

Tagged:

Bir Cevap Yazın