Haber Sitesi İçin Mobil Uygulama Yapmak, Haber Sitesi Mobil Uygulama, Haber Mobil Uygulama, Mobil Uygulama RSS Haber Bandı Eklemek

Haber Sitesi İçin Mobil Uygulama Yapmak

Haber sitesi için mobil uygulama yapmak Mobil Uygulama Merkezi-MobilM çoklu uygulama geliştirme platformu ile sadece birkaç adımda mümkün. Haber sitesi mobil uygulamanızı bir websiteniz varsa, websitenizle entegre edebilirsiniz. Oluşturduğunuz mobil uygulamayı Google Play ve AppStore da yayınlayabilir, kullanıcılarınızın haberlerinize anında ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Websitesi Olmadan Haber Uygulaması Yapmak

Mobil haber uygulaması için bazı durumlarda bir websiteniz olmasına gerek yoktur. Tercih etmeniz halinde tüm haber ve içerikleri mobil uygulama ile yayınlayabilirsiniz. Mobil Uygulama Merkezi-MobilM mobil uygulama geliştirme sistemi üzerinden uygulamalarınız kontrol edebilirsiniz. Eklediğiniz yeni haberleri mobil uygulama kullanıcılarınıza anlık bildirim yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Haber Uygulaması ile Para Kazanmak

Oluşturduğunuz mobil uygulamanız içerisnde admob ve benzeri reklam gösterimleri ile uygulama yoluyla reklam geliri elde edebilirsiniz.

Uygulamanıza Sosyal Ağları Entegre Ediniz

Haber içerikli mobil uygulamanıza, firma veya kişisel haber sitenizin tüm sosyal medya hesaplarını uygulama içerisine entegre edebilirsiniz. Kullanıcılarınız sosyal medya platformlarından yayınladığınız haber içeriklerine mobil uygulama aracılığıyla, tek bir kanaldan ulaşacaktır. Uygulama içerisine instagram, twitter, facebook entegre etmek gayet basit, sadece birkaç adımda gerçekleştirilir.

 

Haber Sitesi İçin Mobil Uygulama Yapmak, Haber Sitesi Mobil Uygulama, Haber Mobil Uygulama, Mobil Uygulama RSS Haber Bandı Eklemek     Haber Sitesi İçin Mobil Uygulama Yapmak, Haber Sitesi Mobil Uygulama, Haber Mobil Uygulama, Mobil Uygulama RSS Haber Bandı Eklemek

 

 

 

Ücretsiz Mobil Uygulama Yapma

Bir Cevap Yazın