Etüt Merkezi Mobil Uygulama, Etüt Merkezi Randevu Mobil Uygulama,Dershane Mobil Uygulama, Özel Ders Mobil Uygulama, Etüt Merkezleri için Mobil Uygulama

Etüt Merkezi Mobil Uygulama

Dersane, Özel Ders ve Etüt Merkezi mobil uygulama sahibi olmak basit, hızlı ve esnek ödeme koşullarıyla Mobil Uygulama Merkezi-MobilM platformu ile sizlere sunuyoruz.
Bir mobil uygulamada olması gereken tüm özellikler, anlık bildirim, uygulama içi mesaj, randevu sitemi, kişiye özel posta, uygulama içi ürün satışı, kataloglar, şube bilgileri, özel sayfalar, tüm sosyal medya hesapları ve daha fazlası.
Etüt Merkezi Mobil Uygulama, Etüt Merkezi Randevu Mobil Uygulama,Dershane Mobil Uygulama, Özel Ders Mobil Uygulama, Etüt Merkezleri için Mobil Uygulama       Etüt Merkezi Mobil Uygulama, Etüt Merkezi Randevu Mobil Uygulama,Dershane Mobil Uygulama, Özel Ders Mobil Uygulama, Etüt Merkezleri için Mobil Uygulama

 Randevularınızı Yönetin

 Etüt merkezi mobil uygulama ile randevularınızı yönetebilirsiniz. Gelen randevuları görebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Randevu sisteminde yaptığınız her değişiklik anlık olarak randevuyu yapan kişiye ulaşacaktır. Aynı şekilde mobil uygulama ile randevusunda düzenleme yapan veya randevusunu silen kursiyer veya öğrencinin tüm kayıtları size posta olarak iletilir.

Uygulama Sadece Kurumunuza Özel Olsun

Mobil uygulamanızı tamamen veya belli alanlarını üye olmayan kullanıcılara kapatabilirsiniz. Bu yöntem, randevu sisteminde veya ögrenci takibinde sizlere kolaylık sağlayacak, gereksiz randevu taleplerini ve özel içeriği özgün kılacaktır.

Sınırsız Anlık Bildirim ile Kursiyerlerinizi Etkileşimde Tutun

 Anlık bildirim(push notifications) özelliği ile kursiyer ve ögrencilerinize  mobil uygulam ile dilediğiniz zaman diliminde ve sınırsız bildirim gönderin. Anlık bildirim sayesinde mobil uygulamanızı canlı, kullanıcılarınızı uygulama aracılığıyla  işletmenizle etkileşimde tutun. Mobil uygulamanızda, anlık bildirimleri toplu olarak gönderebileceginiz gibi kişiye özel anlık bilidirim özelliğinide kullanabilirsiniz.
Ücretsiz Mobil Uygulama Yapma

Bir Cevap Yazın