Anaokulu Mobil Uygulama

Anaokulu  Mobil Uygulama ile veli-okul yönetimi arasında etkileşim daha pratik ve hızlı hale gelecektir. Günümüz teknololojisi sayesinde mobil cihazlar hayatın bir parçası haline gelmiş bulunmaktadır. Sizde işletmeniz için gerekli olan iletişim yolllarından biri olan mobil uygulama sayesinde rakipleriniz karşısında bir adım önde olursunuz.

Anaokulu Mobil Uygulama Sahibi Olmanın Basit Yolu

Mobil Uygulama Merkezi sayesinde geliştirilen ve kod bilgisi gerekmeden oluşturulabilen mobil uygulama sayesinde Anaokulu olarak sizlerde bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece platformumuza üye olup paneldeki özelliklerden işletmeniz için gerekli olanları aktif hale getirip etkinleştirmenizdir.

Bir Anaokulu Mobil Uygulama İçin Gerekenler

a) Bildirim:

Bu özellik sayesinde anaokulları velilerine diledikleri zaman mesaj gönderebilirler. Bu bildirimler diğer uygulamalarda oldugu gibi kullanılan mobil cihazın ana ekranında belirecektir.  Anaokulları dilerse uygulamayı indiren herkese veya sadece kayıtlı üyelerden seçtiklerine bu bildirimleri gönderebilirler.

b) Bültenler:

Bültenleri  işletme ister sadece HTML kod özelliğini kullanarak yada ÖZEL sayfa özelliği ile yayınlayabilir. Bültenlere resim, video, link vb. özellikler ekleyerek içeriğini zenginleştirebilir.

c)Padlock:

Bu özellik sayesinde anaokulları diledikleri üyeler için özel alanlar oluşturabilirler. Bu sayede görünmesini istemedikleri uygulama  içeiklerini dışarıya kapatabilirler.

d)Mesaj Kutusu:

Mesaj Kutusu özelliği sayesinde anaokulları diledikleri veli yada üyeye uygulama içirisinde mail göndererek , veli yada kullanıcının  uygulamaya girdiğinde  uyarı şeklinde ekranına düşer. Veli yada kullanıcı bu maillere cevap yazabilir.

c) Uygulama İçi Mesaj:

Bu özellik ile anaokulları hazırladıkları bültenlere, haber içeriklerine, duyurulara vb. etkinliklere kullanıcı veya veli uygulamaya giriş yaptığında yönlendirilmesini sağlayabilir.

d) Yemek Listesi:

Yemek listesini anaokulları mobil uygulama içinde ÖZEL sayfa yada HTML sayfa özelliğini kullanarak oluşturabilirler.

e) Resim Galerisi:

Anaokulları dilerse intagram, picasa veya özel albüm özelliklerini kullanarak mobil uygulama içerisinde resim galerisi oluşturabilirler.

f) Facebook:

Facebook özelliği ile mobil uygulamanız içerisinde  okulunuzun sayfasını entegre edebilir ve velilerinizin paylaşımlarınıza ulaşmasını sayğalayabilirsiniz.

g) Ajanda:

Bu özellik sayesinde anaokulları  ileri bir tarihte yapmayı planladıkları etkinlik, faaliyet, parti vb. durumlar için bir takvim oluşturabilirler. Planladıkları tarih öncesi hatırlatma için dilerlerse uygulama içi mesajı veya bildirimi hatırlatma için kullanarak Ajanda sayfasına veli yada kullanıcılarını yönlendirebilirler.

i) Youtube-Vimeo:

Youtube-Vimeo özelliği sayesinde Anaokulları mobil uygulamaları içinde kendilerine ait kanal veya oynatma listelerini yayınlayabilir.
Mobil Uygulamanın Anaokulları İçin Faydaları
Extradan sms ücreti ödemenize gerek kalmaz.
Velilerinizin tek tek tüm sayfaları ziyaret etmeleri gerekmez. (facebook, youtube, vimeo, instagram, picasa, mail) Hepsi tek bir program altında birlerşir.
Ödemeleri günü gelmeden bildirim yada mesaj ile velilerinize iletebilirsiniz. Mail Kutularına posta bırakabilirsiniz.
Rakipleriniz karşısında aylık düşük bir  bütçe ile bir adım önde olursunuz.

Mobil Uygulamayı Kendim Yapabilirmiyim?

Evet. Mobil uygulamanızı  apps.mobiluygulamamerkezi.com adresinden kayıt olarak 14 gunluk deneme sürümünden faydalanarak oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bu süre zarfında hem platformun kullanımını ögrenir hem de mobil uygulama oluşturma konusunda deneyim kazanırsınız. Mobil uygulamayı oluşturuken herhangi bir kod bilginiz olmasına gerek yoktur.
Mobil Uygulamanızı dilerseniz 1 kereye mahsuz olmak üzere ücretsiz olarak biz geliştiriyoruz. Sizler sadece ihtiyacımız olan okulunuz resim, icon ve logoları bize temin ediyorsunuz. obil uygulamnızın bizim tarafımızdan oluşlturulması için hizmetin satın alınması gerekmektedir.
Mobil Uygulamamı Nasıl Yayınlarım
Mobil uygulamanızı kendi hesabınız aldında Google Play ve Apple Store da yayınlayabilirsiniz. Bunun için Apple ve Google için servis ücretleri ödemeniz gerekmektedir. Mobil uygulamanızı talep etmeniz halinde bizler kendi hesabımız altında yayınlıyoruz. Yapmanız gereken uygulamanızı oluşturduktan sonra bizleri bilgilendirmenizdir.

Mobil Uygulama Ne Kadar Sürede Yayınlanır

Android cihazlar için Google Play de yayınlanması 1-2 gün iOs cihazlar için Apple Store yayınlanması 5-10 gün sürmektedir.

 

Örnek Mobil Uygulama.

Anaokulu Mobil Uygulama anaokulu-kres-yuva-mobil-uygulama-1 anaokulu-kres-yuva-mobil-uygulama-2 anaokulu-kres-yuva-mobil-uygulama-3

anaokulu-kres-yuva-mobil-uygulama-4 anaokulu-kres-yuva-mobil-uygulama-5 anaokulu-kres-yuva-mobil-uygulama-6 anaokulu-kres-yuva-mobil-uygulama-7

anaokulu-kres-yuva-mobil-uygulama-8 anaokulu-kres-yuva-mobil-uygulama-9

 

Yukarıdaki resimlerde görüldüğü gibi mobil uygulamanıza onlarca içerik içinden ihtiyacınıza göre seçim yaparak zengin bir içerik kazandırabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Onlie Mobil Uygulama Yapmanın en basit yolu

Bir Cevap Yazın