mobil uygulama stripe eklemek, mobil uygulama ile kredi kartı satışı, mobil uygulama ürün satışı, mobil uygulama sanal mağaza açmak, mobil uygulama paypal eklemek, mobil uygulamaya paypal api eklemek, mobil uygulamaya paypal enteğre etmek, mobil uygulama ile ürün satışı, mobil uygulama api kullanımı, mobil uygulama api eklemek, mobil uygulamaya api eklemek, mobil uygulama geliştirme sitesi, mobil uygulama yapma sitesi,

Mobil Uygulamaya Stripe Hesabınızı Eklemek

http://stripe.com adresinde hesap oluşturup  mobil uygulama içerisinde ürün satışlarını gerçekleştiriken  bir ödeme  yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Mobil uygulama sanal mağza- online ticaret  bölünden magza oluşturken karşınıza gelen ekranda kredi kartı ile online ödeme seçenegi yazan kısma Stripe hesabınıza ait API leri girebilirsiniz. Mobil uygulamaya stripe hesabınızı eklemek basit ve hızlı bir yöntemdir.

Stripe sitesine kayıt olup, hesabınız aktif olduktan sonra  site içerisinde sağ üst köşedeki  “account settings” bölüne tıklıyoruz.

Mobil Uygulamaya Stripe Hesabınızı Eklemek, Mobil Uygulamaya Paypal Hesabınızı Eklemek, Mobil Uygulamaya Kredi Kartı Ödemesi Eklemek,

Açılan ekranda API_KEY bölümünden “the live API keys” leri uygulama içisinde gerekli alanlara kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Bu API’leri kullanmadan önce dilerseniz Stripe nin sizin için oluşturdugu test apilerini kullanarak, ürün satışlarında test edebilrisiniz.

Stripe Api Online Mağaza Eklemek

Online Mağaza açılışlarında  firma veya kişisel bilgileriniz dışında  teslim ve ödeme seçenekleri sekmelerininde doldurulması gerekmektedir. Mobil uygulama içerisinde online kredi kartı ile ürün satışı Stripe API  yöntemiyle mümkündür. Mobil uygulama ödeme seçenekleri  faaliyet gösterdiğiniz sektör veya tercihlerinize göre değişmektedir. Mobil uygulama mağaza ödeme yöntemi olarak alttaki gibi seçenekler sizlere sunulmaktadır. Müşteri veya mobil uygulama kullanıcılarınıza bu yöntemler içirisinde Stripe ile kredi kartı ödemesini de ekleyerek mobil ödeme yöntemlerinizi çoğaltabilirsiniz.

Mobil Uygulamaya Stripe Hesabınızı Eklemek, Mobil Uygulamaya Paypal Hesabınızı Eklemek, Mobil Uygulamaya Kredi Kartı Ödemesi Eklemek,

 

Not: Stripe şuan için sadece  belirli ülkeler ile çalışmaktadır. Stripenin hangi ülkelerde faaliyet gösterdiğini resmi sitesinden bakabilirsiniz.

 

kendi mobil uygulamanı yapmaya hemen başla, ücretsiz mobil uygulama yap, bedava mobil uygulama yap

 

Bir Cevap Yazın