Rezervasyon

Rezervasyon özelliğini aktifleştimek ve mobil uygulamanızda yayınlamak gayet basittir. bu sayede yerel işletmeler ve kişiler müşteri ve kullanıcıları tarafından gelen  talepleri görebilir ve onlara dönüş saglayabilir. Bu özellik gayet açıklayıcı ve birden çok  seçenegi ile kullanışlıdır.

Öncelikle

Rezervasyonu aktif etmek için Rezervasyon_icon iconuna tıklayınız. Bu ikona tıkladıktan sonra şöyle bir ekran açılacaktır

Rezervasyon Mobil Uygulama Yapmanın Basit Yolu

Yeni bir rezervasyon eklemek için Screenshot - 11_14_2015 , 9_41_09 PM ikonuna tıklayınız. Çıkan ekranda  Mobil Uygulama Yapmanın Basit Yolu

sizden rezervasyonun  yapılacak olan yerin ismini ve o yere yapılan rezervasyonların iletilecegi bir mail adresi girmeniz istenecektir.  Bu yolla dilediginiz kadar lokasyon girebilirsin. Burada dikkat etmeniz gereken, eger her bir rezervasyonun farklı bir mail adresine gelmesini itiyorsanız sizde her biri için ayrı ayrı mail adresi giriniz. Bu şekilde ortaya çıkabilecek karışıklıkların önüne geçmiş olursunuz. Aşşagıdaki resimde 3 farklı rezervasyon lokasyonu tek bir mail adresine yönlendirilmiştir.

Rezervasyon Mobil Uygulama Yapmanın Basit Yolu

Tüm rezervasyonları girdikten sonra karşınıza müşterilerinizin ve kullanıcılarınızın mobil uygulama ekranında görüntülenecek  şekli belirir.

Rezervasyon Mobil Uygulama Yapmanın Basit Yolu

Müşterileriniz veya kullanıcılarınız  mobil uygulama ekranında rezervasyonu için gerekli bilgileri doldurduktan sonra

 Mobil Uygulama Yapmanın Basit Yolu butonuna tıklayrak işlemi gerçekleştirirler. Rezervasyonun detayları anında hedeflenen mail adresine ulaşır.

 

 

 

 

 

Onlie Mobil Uygulama Yapmanın en basit yolu