Mobil Uygulama Kişiye veya Gruba Özel Bildirim Gönderme, Mobil Uygulama Kişiye veya Gruba Özel Anlık Bildirim Gönderme, Push Notifications Gönderme

Mobil Uygulama Kişiye veya Gruba Özel Bildirim Gönderme

Başlıklar özelliği ile dilediğiniz aboneği seçerek mobil uygulamanız aracığıyla Mobil Uygulama Kişiye veya Gruba Özel Bildirim Gönderme bildirim gönderebilrisiniz. Daha fazla içerik ve özellik, Ücretsiz bir mobil uygulama yapmak ve 14 gün boyunca denemek için websitemizi ziyaret ediniz.

Google Play, Android Uygulama ile Bildirim Göndermek

Google Play, android uygulama aracılığıyla anlık bildirim gonderme, başlıklar özelliği ve abonelik özelliğini kullanarak bildirim gönderme ayarları sistem tarafından otomatik olarak yapılmaktadır. Kullanıcıların anlık bildirim göndermek için herhangi bir ek ayar yapmalarına gerek yoktur. Sadece uygulama içerisinde, özellikler kısmından anlık bildirim (push notification) özelliğini aktif etmeleri yeterldir.

AppStore da iOS  uygulama için kullanıcıların Apple Developer hesaplarından  push notification sertifikasını oluşturmaları gerekmekte. Push notification sertifikası ve .pem dosyası için detaylı bilgiyi teknik destek ekibimizden edinebilirsiniz. Oluşturduğunuz anlık bildirim sertifikasını bize ulaştırmanız yeterlidir.

 

 

 

Ücretsi Mobil Uygulama Yapma

Tagged:

Bir Cevap Yazın